Par mums

EURORISK ir vietējā kapitāla apdrošināšanas brokeru kompānija, kura piedāvā kvalitatīvu risku vadību un apdrošināšanas pakalpojumus klientiem visā Latvijā. EURORISK darbojas vairākos birojos – Bauskā, Iecavā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos, Valmierā, Cēsīs, Rīgā, Daugvpilī un Liepājā.

EURORISK komandai piesaistīti labākie apdrošināšanas un citu tirgus segmentu speciālisti, kuri ilgtermiņā spējuši pierādīt ne tikai profesionalitāti apdrošināšanas nozarē, bet arī apveltīti vienlaikus – ar kreatīvu un uz klienta vajadzībām orientētu domāšanu.

EURORISK komandas darbs ir pamats tam, lai klients saņem savām vajadzībām atbilstošus augstākā līmeņa apdrošināšanas un riska vadības pakalpojumus – pareizajā laikā un kvalitātē.

EURORISK ir viena no 10 lielākajām apdrošināšanas brokeru kompānijām Latvijā, kura apkalpo vairāk kā 1000 lielos un vidējos uzņēmumus dažādos pakalpojumu, ražošanas, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības segmentos, tādēļ esam pamatoti gandarīti par savu klientu un viņu sadarbības partneru sniegto atzinīgo novērtējumu.

Klientu sūdzību izskatīšana

https://agrorisk.lv/par-mums/klientu-sudzibu-izskatisana/

Twitter: @euroriskagro